×

Privacy Overview

This website uses cookies so that we can provide you with the best user experience possible. Cookie information is stored in your browser and performs functions such as recognising you when you return to our website and helping our team to understand which sections of the website you find most interesting and useful.

You can adjust all of your cookie settings by navigating the tabs on the left hand side.

Centre Anthurium Vermell

Impactant i sofisticat, el nostre Centre Anthurium vermell està pensat per destacar. En una base de ceràmica en color antracita muntem diverses plantes de anthurium en vermell foc. Ideal com a centre de taula o per decorar espais grans i oberts com un bufet, una recepció o una entrada.

Demana-ho ara en la floristeria online i sorprèn regalant plantes a l'estil FloreStore.

Més detalls

Nou

110,00 €IVA Inclòs.

- +

Fes-ho més Especial!

 
Què és?

Sabies que…? El nostre Centre Anthurium vermell és perfecte per a espais interiors amb claredat. Rega-ho cada deu dies perquè es mantingui ufanós i perfecte; polvoritza les seves fulles cada dos o tres dies per afavorir el seu desenvolupament.

Serveis FloreStore: Fem lliuraments en centres de treball de tot el país, així com a domicili i en hospitals. El procés és senzill: afegeix el Centre Anthurium vermell al carret, tria el dia i la franja horària de lliurament, digues-nos on ho portem i nosaltres ens encarreguem que el teu detall arribi puntual. Garantit.

 
Quin tamany té?
Alto70cm.
Ancho60cm.
Reg10 dies
ExposicióInterior, máxima claredat
 
Quant triga el Lliurament?
 

Entrega Gratuita

Entreguem les teves flors demà, amb elecció d'hora d'entrega. Barcelona Ciutat i poblacions properes.
 

Entrega Express

Entreguem les teves flors avui, ¡amb elecció d'hora d'entrega! Barcelona Ciutat i poblacions properes.
 

Entrega resta Espanya

Entreguem les teves flors al dia següent, amb elecció d'hora d'entrega. Cost d'entrega fix de 9,00€.

Escriviu una valoració

Centre Anthurium Vermell

Impactant i sofisticat, el nostre Centre Anthurium vermell està pensat per destacar. En una base de ceràmica en color antracita muntem diverses plantes de anthurium en vermell foc. Ideal com a centre de taula o per decorar espais grans i oberts com un bufet, una recepció o una entrada.

Demana-ho ara en la floristeria online i sorprèn regalant plantes a l'estil FloreStore.

Escriviu una valoració

15 productes a la mateixa categoria:

No hi ha productes

To be determined Lliurament
0,00 € Total

Anar al Pagament