×

Privacy Overview

This website uses cookies so that we can provide you with the best user experience possible. Cookie information is stored in your browser and performs functions such as recognising you when you return to our website and helping our team to understand which sections of the website you find most interesting and useful.

You can adjust all of your cookie settings by navigating the tabs on the left hand side.

Centre de Tardor

Si tens una taula rodona, el nostre Centre de Tardor és per a ella. Disseny 100% artesanal en base de vímet entreteixit i esquitxat de roses, margarides, baies i fulles de roure tintades. Tota la bellesa de la tardor sobre la teva taula de centre, el rebedor, l'oficina, la recepció…

On t'ho portem? Preparat per a regal i, com sempre, Made with Love.

Més detalls

Nou

59,95 €IVA Inclòs.

  • Normal
  • Gran

- +

Fes-ho més Especial!

 
Què és?

Sabies que…? Tenim quatre opcions de lliurament a Barcelona i voltants i dos per a la resta del país. A més, si demanes el Centre de Tardor a Barcelona i voltants en el mateix també ho lliurem puntual, per un petit suplement de preu.

Fes-ho més especial: Tots els nostres centres són 100% originals i estan confeccionats amb flor fresca i de qualitat. A més, podràs personalitzar el detall amb una targeta i un missatge especial, així com afegir-li uns Bombons & Cava al teu Centre de Tardor perquè, a més de les flors, la persona destinatària rebi alguna cosa dolça.

 
Quin tamany té?
Diámetro40 cm
 
Quant triga el Lliurament?
 

Entrega Gratuita

Entreguem les teves flors demà, amb elecció d'hora d'entrega. Barcelona Ciutat i poblacions properes.
 

Entrega Express

Entreguem les teves flors avui, ¡amb elecció d'hora d'entrega! Barcelona Ciutat i poblacions properes.
 

Entrega resta Espanya

Entreguem les teves flors al dia següent, amb elecció d'hora d'entrega. Cost d'entrega fix de 9,00€.

Escriviu una valoració

Centre de Tardor

Si tens una taula rodona, el nostre Centre de Tardor és per a ella. Disseny 100% artesanal en base de vímet entreteixit i esquitxat de roses, margarides, baies i fulles de roure tintades. Tota la bellesa de la tardor sobre la teva taula de centre, el rebedor, l'oficina, la recepció…

On t'ho portem? Preparat per a regal i, com sempre, Made with Love.

Escriviu una valoració

30 productes a la mateixa categoria:

No hi ha productes

To be determined Lliurament
0,00 € Total

Anar al Pagament